Naujienos

Keičiasi paslaugų teikimo tvarkaDėl bibliotekų informacinės sistemos modernizavimo darbų liepos 9 - 29 dienomis keisis kai kurių paslaugų teikimo tvarka
Liepos 9–11 d. Kėdainių M. Daukšos viešosios bibliotekos elektroninis katalogas neveiks, skaitytojai užsisakyti knygas galės tik telefonu arba atėję į biblioteką. Nuo liepos 12 iki 29 dienos bibliotekos elektroninis katalogas veiks, tačiau galimi sutrikimai.
Liepos 29 dieną bus atliekamas Kėdainių M. Daukšos viešosios bibliotekos duomenų perkėlimas į naują sistemą. Vartotojai bus aptarnaujami tik atėję į biblioteką.
Liepos 9–11 d. dėl atliekamų modernizavimo darbų neveiks bibliotekų elektroninių paslaugų portalas ibiblioteka.lt.
Nuo liepos 12 d. ibiblioteka.lt registruoti vartotojai bus nukreipiami į atnaujintą portalą ibiblioteka.lt. Naudojantis atnaujintu portalu galimi trikdžiai dėl duomenų perkėlimo į naują sistemą, testavimo procesų. 
Nuo liepos 9 iki liepos 29 portale ibiblioteka.lt skaitytojai negalės savarankiškai užsiregistruoti, nebus galimybės redaguoti jų duomenų ir išduoti skaitytojo pažymėjimų.  Nurodytu laikotarpiu nauji skaitytojai bus registruojami tik atėję į biblioteką.
Atsiprašome už galimus nesklandumus.

0001_atnaujinamas_fb_1200x900_liepos7_1625643557.png