Naujienos

#GoREDforDyslexiaSpalio 4–10 dienomis, disleksijos pažinimo bangai #GoREDforDyslexia vėl ritantis per pasaulį, mes sakome: laisvė būti tiems, kurie patiria skaitymo iššūkių.
Iniciatyva „Go Red for Dyslexia“ prasidėjo 2015 m. Australijoje ir jau tradiciškai visame pasaulyje rengiama kasmet pirmąją spalio mėnesio savaitę, o Lietuvoje vyksta antrą kartą (pirmoji disleksijos savaitė organizuota 2020 m.). Su skaitymo ir rašymo sutrikimu gyvena  daugiau kaip 10 proc. žmonių! Iniciatyvos tikslas – „nuginkluoti“ raudoną spalvą, išryškinančią klaidas mokykloje, skatinti visuomenę atkreipti dėmesį į skaitymo sunkumų patiriančius vaikus, domėtis ir priimti teisingus sprendimus vaikų lavinimo procese.
Jei Jūs ar Jūsų vaikas turite šį sutrikimą – žinokite, kad galite skaityti ir ... ausimis. Siūlome pasinaudoti virtualia garsinių knygų biblioteka ELVIS. Virtualiose ELVIS lentynose įgarsinta rikiuojasi beveik visa mokiniams rekomenduojama literatūra, taip pat garsinamos ir kitos puikios knygos ne tik vaikams ir paaugliams, bet ir suaugusiems! Savo bibliotekoje galime pasiūlyti garsinių knygų, įrašytų į CD, kurias skoliname iš Lietuvos aklųjų bibliotekos.

0001_disleksijos-savaite-ig-be-logu_1633329333.png