Naujienos

Kviečiame į hiphopo edukaciją!Kviečiame į hiphopo edukaciją!

Kauno apskrities viešoji biblioteka (KAVB) pristato jaunimui skirtą hiphopo edukacijų projektą „Stotelė – hiphopas“. Galbūt tu patenki į 14–29 metų amžiaus grupę? Esi moksleivis, studentas, darbininkas, ieškotojas, filosofuotojas ar dykaduonis? Galvoje tau nuolat sukasi mėgstamiausių repo atlikėjų tekstai, o draugai, pamatę tavo socialinių tinklų „stories“, juos praleidžia, nes žino, kad tu ir vėl apie tą patį? Tu ne vienas, mūsų daug tokių! Prisijunk prie projekto „Stotelė – hiphopas“ ir kurkime kartu!

KAVB edukatorės kviečia į nuotaikingą hiphopo edukaciją, kurios metu sudalyvausite trumpame protmūšyje ir pasitikrinsite ką žinote apie Lietuvos repą. Edukacijos metu taip pat būsite pakviesti atlikti užduotį „Tai hiphopas ar Maironis?“, o vėliau sulauksite kūrybinės užduoties – nurodyta tema reikės sukurti kūrinį ir jį pristatyti.

Registracija į renginį tel.:  867253083

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


0001_stotele_hip_hopas_fb_2-4_1635144650.jpg