Naujienos

Kviečiame į nemokamą filmo ,,Traumos išmintis" peržiūrąTrauma – tai nematoma jėga, kuri formuoja mūsų gyvenimus. Ji formuoja mūsų gyvenimo būdą, tai, kaip mes mylime ir kaip suvokiame pasaulį. Tai giliausių mūsų žaizdų šaknys.
Filmo autorius Gabor Mate yra vengrų kilmės kanadiečių psichologas, gydytojas ir rašytojas. Gabor Mate teigia, kad per 30 metų darbo medicinos praktikoje bei su priklausomybių gydymu, atrado, kad dėl mūsų sielvarto, psichinių bei fizinių ligų iš esmės yra kaltos vidinės traumos. Ir traumose slypi išmintis: jei mes suprantame, kad mūsų atsakas į vidines žaizdas bei jų paliktus pėdsakus nesame tikrieji mes, ir jog galime gydyti savo žaizdas ir taip tapti savimi.
Dr. Maté pateikia mums naują viziją: apie traumą informuota visuomenė, kurioje tėvai, mokytojai, gydytojai, politikai ir teisininkai nesirūpina elgesio taisymu, diagnozių nustatymu, simptomų slopinimu ir teisimu, bet siekia suprasti, iš kur kyla nerimą keliantis elgesys ir ligos sužeistoje žmogaus sieloje.
Po šio filmo geriau suprasite: kaip Jūs augote, ką Jums perdavė tėvai, kodėl estate būtent toks ir ką perduosite savo vaikams.
Filmą jau peržiūrėjo daugiau nei 6 000 000 žmonių iš 230 šalių.


Registracijos nuoroda: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRl2cxVIx7B_hDKkUokZTchIqCXxqvGC3OzpQRdX194dqW5A/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0
0001_puslapio-virselis_1666700532.jpg