Naujienos

Susitikimas su knygų apie Lietuvą autoriumi, kanadiečiu Gordon‘u Mott‘uBirželio 22 d. 17.00 val. Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje, Didžiosios Rinkos a. 5, 3 a. salėje vyks susitikimas su knygų apie Lietuvą autoriumi, kanadiečiu Gordon‘u Mott‘u (Gordon Mott).

Susitikimo tema – Lietuvos ir Kėdainių transformacijos kanadiečio autoriaus akimis.
Autorius gyveno ir dirbo Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Kanadoje ir Lietuvoje. Peterborough miesto (Kanada) Trento universitete baigęs politikos studijas, jis aktyviai domėjosi Rytų Europos šalių raida, daug keliavo ir dėstė šiame regione. Pažino ir susidraugavo su daug šių kraštų žmonių, tarp jų – ir lietuvių.
Trys romanai – „Lithuanian Lullaby“ („Lietuviška lopšinė“), „The Angels of Klaipėda“ („Klaipėdos angelai“) ir „Tears of Juratė“ („Jūratės ašaros“) – pasakoja ryžto ir vilties istorijas, kuriose daugelis atpažinsite save ir savo patirtis. Knygos plačiai nušviestos Lietuvos ir užsienio žiniasklaidoje. Romanuose pinasi Rytų ir Vakarų kultūros, draugystės, santuokos, politinio ir ekonominio gyvenimo peripetijos.
Renginio metu bus verčiama į lietuvių kalbą. Mums talkininkaus autoriaus žmona, kėdainietė Asta Mott.
Skambės Kėdainių kultūros centro folkloro ansamblio „Jorija“ (vadovė Regina Lukminienė) atliekamos dainos, atskleisiančios mūsų krašto etninį ir kultūrinį paveldą.
Kviečiame pamatyti ir patirti Lietuvą kitomis akimis!

0001_gordonmott_event_1655297728.jpg