Naujienos

Susitikimas su rašytoja Eva TombakKovo 8 d. 17 val. M. Daukšos viešosios bibliotekos filiale "Liepa" (Liepų al. 15, Kėdainiai) susitikimas su rašytoja, jogos praktike, buvusia legendinių žurnalų „Ieva“ ir „Cosmopolitan“ leidėja Eva Tombak.
Taip autorė kalba apie savo knygą:
Tai mano aštuntoji knyga, ji sudaryta iš trijų dalių: pirmoji – savaiminės mistinės patirtys; antroji – haliucinogenų sužadintos būsenos; trečioji – pašnekesiai su mokslininkais, gydytojais, psichologais, astrologais, socialiai aktyviais žmonėmis apie pakitusios sąmonės būsenas, smegenis ir mirties paradoksus.

Ką aš supratau rašydama knygą. Mistinės patirtys – tai išėjimas į kosminį guglą, kurio prisijungimo slaptažodis – atjauta, bendrystė, meilė. Tačiau be tam tikro sąmoningumo lygio prisijungti neįmanoma. Tikroji išmintis niekada nenusileidžia iki mūsų. Mes patys turime iki jos pakilti.

Jei žmogus, kalbėdamas apie savo patirtis, priverčia tave jaustis menkesnį, gali be jokios graužaties pamiršti jo patirtis. Žinantys tiesą nesipuikuoja.

Šiandien man atrodo, kad viskas, ką rašiau iki šiol, buvo tik apšilimas, žodžių jaukinimas, rašymo testavimas. Tikrą kūrinį aš pagimdžiau dabar. Mėgindama atsakyti į klausimą: „Ar čia kas nors yra?“

0001_eva_tombak_a4_liepa_rgb-01_1646119868.jpg