04 05 78 metai, kai gimė /1943 04 05/ Krakėse (Kėdainių r.) Alfonsas Armalas, inžinierius, sporto organizatorius, visuomenės veikėjas.

1968 m. baigė Kauno politechnikos institutą, įgijo kelių inžinieriaus specialybę ir pradėjo dirbti Kėdainių kelių eksploatavimo valdyboje. 1972 m. paskirtas Radviliškio autokelių valdybos viršininku, o 1974 m. – Šiaulių kelių valdybos Nr. 4 viršininku. 1993 m. valdyba buvo privatizuota ir pavadinta UAB „Šiaulių plentas“. Alfonsas Armalas tapo bendrovės generaliniu direktoriumi. Aktyviai dalyvauja viso Šiaulių regiono verslo plėtroje. Už nuopelnus verslui Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija apdovanojo rūmų garbės ženklu „Darbo žvaigždė“. Nusipelnęs šalies inžinierius, daug kartų už profesinius pasiekimus apdovanotas įvairiais pagarbos ženklais. Nuo 1983 m. jo vadovaujama įmonė remia sporto veiklą. UAB „Šiaulių plentas“ yra krepšinio klubo „Šiauliai“ įkūrėja ir generalinė rėmėja. A. Armalas – vienas iš Šiaulių futbolo atgaivinimo iniciatorių, o UAB „Šiaulių plentas“ yra pagrindinė Šiaulių futbolo ekipos rėmėja.

Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2006 m. rugsėjo 7 d. sprendimu Nr. T-308 suteiktas Garbės piliečio vardas.

Šaltiniai: https://lt.wikipedia.org/wiki/Alfonsas_Armalas; http://www.siauliai.lt/miestas/garbes_pilieciai.php#kromualdas