Alytaus miesto teatro spektaklis jaunimui „SEEN“

2019 m. kovo 4 d.

Kovo 28 d. 17.15 val. Alytaus miesto teatro spektaklis jaunimui „SEEN“. Režisierė kėdainietė Andra Kavaliauskaitė. Monospektaklis „SEEN“ – apie valgymo sutrikimus, kūno kultą ir nemeilę sau. Jis sukurtas pagal tikras trijų merginų istorijas, kurios suplaukia į vieną Ūlos patirtį, kuria mergina nusprendžia pasidalinti su savo sekėjais, sukviesdama juos į atvirą, aštrų ir tuo pat (netikėtai net jai pačiai) jautrų vlogo filmavimą, tapusį stipria išpažinti. Už visas pasaulio Ūlas. Visoms pasaulio Ūloms.

Rekomenduojama nuo 12 m.

Dėmesio! Spektaklyje cituojamos internetinės žinutės (realios) su necenzūriniais žodžiais.

Po spektaklio kviečiame pasilikti diskusijoje.

Bilieto kaina  5 €. Bilietus galite įsigyti Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje.

Kiti renginiai

Kovo 26 d. 14 val. Atvirų durų diena

Atvira robotikos pamoka (mokytojas Linas Vilčinskas); VIPT projekto specializuotų ir bendrųjų paketų pristatymas (dronas, 3D spausdintuvas, skeneris, 360° kamera); Išmaniosios lentos galimybių demonstravimas. Visą savaitę galite pamatyti fotografijų parodą „Technologijų pagalba atgyjanti praeitis“.

Susitikimas su rašytoju, žurnalistu, redaktoriumi Laimonu Iniu

Kovo 19 d., antradienį, 15 val. susitikimas su rašytoju, žurnalistu, redaktoriumi Laimonu Iniu „Sakmių ir legendų keliais“. Bus pristatytos naujausias knygos „Paukščiai vėjyje“, „Sparnuotojo Nykštuko strėlė“ (su dail. Magdalenos Stankūnienės (JAV) iliustracijomis.

Arvydo Kantauto paroda

Kovo 14 d. 16.30 val. kėdainiečio Arvydo Kantauto parodos „Lietuvos peizažai“ atidarymas.

Kūrybos vakaras su aktore ir rašytoja Birute Mar

Kovo 14 d. 17.15 val. kūrybos vakaras su aktore ir rašytoja Birute Mar. Programoje: epizodai iš Birutės Mar pjesės „Ledo vaikai“, sukurtos pagal 1941-1956m. Lietuvos tremtinių Sibire bei autorės tėvų J. ir A.Marcinkevičių prisiminimus