Pradžia |  Apie biblioteką | 2019-ųjų metų renginių Kėdainiuose kronika

2019-ųjų metų renginių Kėdainiuose kronika

02 04 įvyko konkursas Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos direktoriaus pareigoms užimti. Naująja vadove paskirta Virginija Grigorjevienė, kuri laikinai vadovavo šiai įstaigai  nuo sausio 1 d.

 

 

 

02 08 Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje vyko šiaulietės dailininkės Reginos Rudienės tapybos parodos „Pasimatymai“ atidarymas. Laimos Žilytės nuotr.

02 08 Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos renginių salėje vyko technikos m. dr. Artūro Dabkevičiaus,  paskaita „ŽMOGAUS BIOLAUKAS IR ČAKROS“.

Paskaitos metu kalbėta apie žmogaus biolauką, aurą, čakras, biolauko fotografavimo metodus, kaip žmogaus biolauko ir čakrų nuotraukose atsispindi įvairių dvasinių, energinių praktikų, jogos, kvėpavimo, meditacijų, gydymo seansų, masažo ir pan. poveikis?

Po paskaitos visiems norintiems buvo atlikta biolauko ir čakrų diagnostika (biolauko vaizdai iš trijų pusių, lauko formos, jo simetrijos, užpildymo ploto bei subalansavimo įvertinimas, čakrų energinio aktyvumo ir simetrijos vertės bei grafikai), teikiamos konsultacijos. Renginio dalyviai įgijo daugiau žinių apie savo fizinę, energinę, emocinę, minčių, dvasinę būklę, gavo išsamią informaciją apie savo energijos resursus, nes tyrimo metu buvo atliktas viso organizmo funkcinių energinių rezervų įvertinimas.

Nuotr. aut. Laima Žilytė.

Nuotraukoje technikos m. dr. Artūras Dabkevičius.

02 13 Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus  Daukšos viešosios bibliotekos renginių salėje vyko susitikimas su filosofu, rašytoju, politiniu ir visuomenės veikėju, humanitarinių mokslų daktaru Arvydu Juozaičiu. Renginio metu  pristatyta jo knyga Tėvynės tuštėjimo metas, kalbėtasi apie jo režisuotą filmą „Tėvas Stanislovas. Stotis tyloje“, žiūrėtos filmo ištraukos. Buvo paliestos ir politinės temos. Nuotr. aut. Laima Žilytė

02 15 Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus  Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje lankėsi Kėdainių rajono savivaldybėje viešėję Rumunijos ambasadorius Lietuvoje Dan Adrian Balanescu ir delegacija iš Rumunijos Feltičenio miesto savivaldybės.

Nuotraukos iš Kėdainių rajono savivaldybės įrašo: http://www.kedainiai.lt/go.php/lit/Rumunijos-felticenio-delegacija-zavisi-kedainiais-ir-siekia-bendradarbiauti

02 15 Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus  Daukšos viešosios bibliotekos renginių salėje vyko  susitikimas su istoriku, Seimo nariu dr. Arvydu Anušausku, renginio dalyviams pristatyta nauja jo knyga „Aš esu Vanagas“. Knyga skirta legendinio lietuvių nacionalinio pasipriešinimo vado Adolfo Ramanausko-Vanago (1918–1957) atminimui.

Laimos Žilytės nuotraukose istorikas, Seimo narys dr. Arvydas Anušauskas

02 27 Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus  Daukšos viešosios bibliotekos renginių salėje vyko paskaita „Vietos savivalda ir gyventojų dalyvavimas nuo 1918 iki šių dienų“. Prelegentė dr. Aistė Lazauskienė supažindino su  vietos savivaldos rinkimų specifika Lietuvoje įvairiais istorijos etapais. Aptarė savivaldos rinkimų įstatyminį reguliavimą ir rinkimų teisės įgyvendinimo aspektus praktikoje. Nuotr. aut. Laima Žilytė

Nuotraukoje (iš kairės) dr. Aistė Lazauskienė, Kėdainių r. savivaldybės Mikalojaus Daukšos VB renginių organizatorė Laima Žilytė, dr. Šarūnė Morkūnaitė-Haimi, bibliotekos direktorės pavaduotoja Zita Civilkaitė.