Pradžia |  Bibliotekos el. katalogas | Duomenų bazės ir katalogai

Duomenų bazės ir katalogai

• Nacionalinės bibliografijos duomenų bankas: straipsniai
• Lietuvos Respublikos Teisės aktų paieška („Valstybės žinios“)
• Bibliografinė Europos Sąjungos oficialiųjų dokumentų bazė
(user name: guest, slaptažodis:guest)

 

Tai integrali paieškos sistema, leidžianti ieškoti Lietuvos akademinių bibliotekų kataloguose ir kitose duomenų bazėse. Tai knygos, straipsniai ir kiti dokumentai, saugomi Lietuvos universitetų, kolegijų, mokslo institutų ir jų padalinių bibliotekose, jų kuriamose duomenų bazėse.


ebsco
Nuo lapkričio 2 d. iki gruodžio 2 d. visoms viešosioms bibliotekoms ir Nacionalinei bibliotekai atidaryta prieiga prie duomenų bazės EBSCO eBook Public Library Collection. Į duomenų bazę įeina virš 31 000 pavadinimų leidinių specialiai atriktų viešosioms bibliotekoms. Čia rasite grožinės literatūros, informacijos apie sveikatą ir grožį, žaidimus, laisvalaikį, pomėgius, religiją, o taip pat kulinarinius receptus, patarimus šeimos finansų klausimais ir kt. LAUKIAME DUOMENŲ BAZĖS VERTINIMŲ

Duomenų bazę rasite prisijungę prie EBSCO platformos adresu search.ebscohost.com


naxos_muzic_library
Naxos muzikos biblioteka – didžiausia pasaulyje interneto klasikinės muzikos biblioteka. Šiuo metu ji siūlo transliacijos prieigą prie daugiau nei 106.080 CD su daugiau nei 1.543.100 grojaraščių. Kiekvieną mėnesį ši biblioteka pasipildo daugiau nei 800 naujų CD. Biblioteka siūlo išsamius Naxos ir Marco Polo katalogus, apimančius klasikinę muziką, džiazą, pop /roko muziką. Paieška vykdoma pagal kompozitoriaus pavardę, atlikėjo pavardę ar pavadinimą, kūrinio pavadinimą, kūrinio žanrą bei paieškos raktažodį. Išplėstinė paieška gali būti vykdoma pagal 11 paieškos kriterijų. Abonentai gali klausytis muzikos įrašų, susidaryti asmeninius grojaraščius. Šioje bazėje talpinamos garsinės knygos apie klasikinės muzikos ir operos istoriją, pateikiant klausymuisi skirtus pavyzdžius, daugiau nei 700 operų libretų, kompozitorių ir atlikėjų pavardžių tarimo vadovą, svarbių muzikinių terminų apžvalgą, muzikinių kūrinių analizes ir t.t.
Vienu metu šia duomenų baze gali naudotis ne daugiau 6 vartotojų. Nepavykus prisijungti, prašome kantriai palaukti.


credo
Šioje duomenų bazėje pateikiama informacija meno, mitybos, medicinos, psichologijos, socialinių mokslų, geografijos, teisės, muzikos, religijos, verslo, istorijos, literatūros, filosofijos, technologijų ir kitomis temomis. Joje sukaupta per 3 mln. viso teksto įrašų iš daugiau nei 600 žinynų, žodynų, enciklopedijų.
Čia galima rasti su ieškoma tema ar asmeniu susijusių straipsnių, apibrėžimų, vaizdų, vaizdo ir garso medžiagos, naujienų, taip pat – nuorodų į įvairius interneto šaltinius, prenumeruojamas duomenų bazes.

EBSCO Publishing