Edukacinis renginys „Per kūrybines edukacines veiklas pažinkime neregimą pasaulį“

2019 m. gegužės 7 d.

Gegužės 13 d. 11 val. vaikų ir jaunimo skyriuje edukacinis renginys „Per kūrybines edukacines veiklas pažinkime neregimą pasaulį“.

Renginyje vaikai sužinos apie neregių  žmonių gyvenimą, apie leidyklos „Verslas ir menas“ knygas,  kurias gali skaityti regintys ir neregiai kartu, kaip neregiai supranta pasaulį ir knygose esančias iliustracijas.

Antroji dalis skirta vaikų kūrybai. Mokysimės kurti iliustruotus paveiksliukus, kurie būtų suprantami ir neregiui. Į kūrybines dirbtuves prašome atsinešti įvairių medžiagų, kurias panaudosite savo piešiniuose. Tai gali būti įvairios medžiagos – popierius, tekstilė, kruopos, priklijuojami smulkūs daiktai. Piešinių tema „Keturi metų laikai“. Planuojame konkurso būdu išrinkti piešinukus, kurie (gal būt) pateks į 2020 m kalendorių, atspausdintą reginčiųjų ir Brailio raštu.

Kiti renginiai

Kėdainių dainuojamosios poezijos festivalio „Ant Nevėžio kranto 2019“

PROGRAMA: Liepos 19 d., penktadienį:17.00 –fotografijų parodos atidarymas „Iš festivalio archyvų“ Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje (Didžiosios Rinkos a.5).18.00-19.30 Vilniaus klasikos teatro monospektaklis „SRIUBA“. Aktorius Gediminas Storpirštis, skambės Romo Lileikio dainos. Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje, 3 aukšto salėje (Didžiosios Rinkos a.5)….

„RENKUOSI DŽIAZĄ“

Birželio 26 d. 17 val. Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje (Didžiosios Rinkos a. 4) Tarptautinė kovos su narkotikų dieną Kauno JAZZ ACADEMY studentų ir dėstytojų „RENKUOSI DŽIAZĄ“ koncertas.

Pilietinė iniciatyva „TREMTIES VAIKŲ ŽAISLAI“

Birželio 14 d. 11-12.30 val. Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriuje (Didžiosios Rinkos a. 4) pilietinė iniciatyva TREMTIES VAIKŲ ŽAISLAI, skirta pagerbti tremties kančių atminimą. Organizatoriai: LSU Kėdainių Aušros progimnazija ir Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka.