Gintarės Davainienės knygos „Svajonę paversk tikrove“ pristatymas

2019 m. spalio 15 d.

2019 m. spalio 17 d. (ketvirtadienį) nuo 18:00 iki 19:30 val., adresu Didžiosios Rinkos aikštė 5, Kėdainiai vyks Gintarės Davainienės knygos „Svajonę paversk tikrove“ pristatymas. „

„Šios knygos pagalba siekiau atskleisti žmonėms skirtumą tarp sąmoningos ir nesąmoningos svajonės, kad žmonės pamatytų ir suvoktų, kad svajoti sąmoningai yra naudinga! Ji yra apie tai, kaip kiekvienam svajotojui susigaudyti savo svajonių labirintuose ir siekti jų išsipildymo sąmoningu bei pačiu harmoningiausiu būdu.

Mano tikslas – paskatinti žmones patikėti savo svajonių išsipildymo realumu ir imtis aktyvių veiksmų tam, kad pakeisti savo gyvenimą į tokį, apie kurį jie iš tikro svajoja.

Siekiu paskatinti žmones išsiaiškinti savo tikruosius norus, ketinimus bei gyvenimo tikslą ir drąsiai veikti, siekiant savo svajonių išsipildymo.

Knygoje rašoma kaip paversti realybe svajones apie laimę, sėkmę, sveikatą, savojo aš paieškas, finansinę laisvę, mylimą darbą, saviraišką, kaip sukurti savo svajonių partnerystę, nugalėti asmenines ydas ir trūkumus bei pamilti save. Tikiu, kad ši knyga paskatins žmones permąstyti savo gyvenimo vertybes ir paragins patikėti, kad viskas yra įmanoma. Tad labai kviečiu Jus atvykti ir pabūti bendraminčių svajotojų rate.

Pristatymo metu kalbėsime apie svajones ir jų išsipildymą J

Paruoškite klausimus, į kuriuos atsakymų ieškosime visi kartu.

Noriu, kad šis renginys būtų „gyvas“, su atgaliniu ryšiu, Jums naudingas, kad klaustumėte apie tai, kas Jums yra aktualiausia, keliaujant savo svajonių išsipildymo link. Iki malonaus susitikimo!“ Gintarė Davainienė

Apie autorę: Gintarė Davainienė – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota Reiki (I, II pakopos), NLP ir „Theta Healing“ praktikė, numerologė, karmologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute. Saviugdos specialistė. Patyriminių ir motyvacinių kelionių bei stovyklų organizatorė ir vadovė. Platesnę informaciją apie autorę ir jos idėjas rasite www.dreamer.lt

Kadangi vietų skaičius ribotas, tai prašome registruotis iš anksto

el.p.: gintare@dreamer.lt  arba tel. 8-698-00058

Renginys nemokamas.

Pristatymo metu bus galima įsigyti ir šią autorės knygą. Knygos kaina 10 Eur.

Kiti renginiai

Paskaita „Laivybos istorija Kėdainiuose ir Lietuvoje“

2019 lapkričio 16 d. 17 val. Kėdainių M. Daukšos viešojoje bibliotekoje, 3 aukšto salėje, adresu Didžiosios Rinkos aikštė 5 vyks Dariaus Petkevičiaus paskaita „Laivybos istorija Kėdainiuose ir Lietuvoje“. Žiūrėsime skaidres apie Kėdainių vytinę „Vėtrą“ ir Klaipėdos Jūros muziejaus sukurtą filmą.

Jono Meko filmo peržiūra „Zefiro Torna, arba vaizdai iš Jurgio Mačiūno gyvenimo“

2019 lapkričio 23 d., šeštadienis, 16:30 val. Kėdainių M. Daukšos viešojoje bibliotekoje Didžiosios Rinkos aikštė 4, vaikų ir jaunimo skyriuje rašytojo, žurnalisto, dr. Ramūno Čičelio paskaita apie lietuvių kilmės JAV filmų kūrėją Joną Meką ir Jono Meko filmo peržiūra „Zefiro Torna, arba vaizdai iš Jurgio Mačiūno gyvenimo“

Vinilo vakaras

2019 spalio 31 d. 17.30 val. Kėdainių M. Daukšos viešojoje bibliotekoje, Didžiosios Rinkos aikštė 5, 3 aukšto mažojoje salėje vyks Vinilo vakaras. Pažintis su metalo žanru. „TAC.METAL MAYHEM“ albumo perklausa.

Viktoro Rudžiansko poezijos vakaras

Kėdainių M. Daukšos viešojoje bibliotekoje (Didžiosios Rinkos a. 5, 3 aukšto salėje) 2019 lapkričio 21 d. 17.15 val. kauniečio Viktoro Rudžiansko, leidyklos „Kauko laiptai“ direktoriaus poezijos vakaras.