Istoriko Juozo Brazausko knygos pristatymas

2019 m. spalio 22 d.

2019 spalio 23d., Kėdainių M. Daukšos viešojoje bibliotekoje, vaikų ir jaunimo skyriuje vyks:

-17 val.istoriko Juozo Brazausko knygos apie J. Tumą-Vaižgantą pristatymas. Dalyvaus J. Tumo-Vaižganto muziejaus Ustronėje muziejininkas Audrius Daukša.

-18 val. literatūrinis dviejų aktorių spektaklis „Vaižgantas kaip Viešpaties diena“, atlieka Olita Dautartaitė ir Petras Venslovas.

 

Kiti renginiai

Zitos ir Žilvino Užkuraičių degustacinė paskaita-diskusija

Birželio 3 d. 17.15 val. Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje (Didžiosios Rinkos a. 5, 3 aukšto salė arba bibliotekos kiemelis) ajurvedinės mitybos specialistų Zitos ir Žilvino Užkuraičių degustacinė paskaita-diskusija apie psichikos ir fizinio imuniteto stiprinimą.

Renginys „Bendrauju su knyga“

Kovo 4 d. 11 val. Vaikų ir jaunimo skyriuje (Didžiosios rinkos a. 4) vyks renginys „Bendrauju su knyga“, pagal William Joyce knygą „Stebuklingos skraidančios Moriso Lesmuro knygos“. Renginį ves Anželika Ševčiukienė ir Renata Miglinskienė.

Noros Ikstenos knygų pristatymas ir aptarimas

Vasario 29 d. 14 val. Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje (Didžiosios Rinkos a. 5, 3 aukšto salė) Latvijos rašytojos Noros Ikstenos knygų „Motinos pienas“ ir Gyvenimas yra gyvenimas“ pristatymas ir aptarimas.