Įvykę renginiai

Kraštietė Beata Nicholson pristatė naują knygąBirželio 14 dieną pilnutėlėje bibliotekos salėje pristatyta populiariosios TV kulinarinių laidų vedėjos ir dešimties kulinarinių knygų autorės, nuomonės formuotojos, kraštietės  Beatos Nicholson knyga „21 taisyklė geram gyvenimui: lengva knyga apie savęs auginimą, džiaugsmingą kasdienybę ir svajonių pildymą“.

„Nuotaikos remontas“ – taip savo 11-ąją knygą apibūdino autorė, keturių vaikų mama Beata Nicholson. Visas vakaras, praleistas gausiai susirinkusių kėdainiečių ir iš kitų miestų atvykusių svečių draugijoje, buvo nuotaikos remontas – tiek daug buvo besišypsančių veidų, tiek prisiminimų, šiltų žodžių, apsikabinimų, tiek spinduliuojančios geros moteriškos energijos!

Beata pasakojo, kad į šią knygą ji sudėjo savo gyvenimo patirtį, žodžius, įžvalgas ir taisykles, kurios jai padeda gyvenime. „Dažnai žmonės manęs klausia, kaip aš viską suspėju, kaip aš tokia pozityvi. Tai, kaip aš viską spėju ir kaip aš esu tokia pozityvi, ir yra šioje knygoje“, – sakė ji.

„Manau, kiekvienas iš mūsų galime būti maksimaliai atsakingi už savo gyvenimą. Ir aš gana anksti supratau, kad niekas kitas nepadarys tavo gyvenimo sėkmingo. Niekas nėra kaltas už tavo nesėkmes ar sėkmes. Kuo anksčiau suprasi, kad tavo džiaugsmas yra tavo pačios atsakomybė, tuo paprasčiau bus gyventi“, – teigė ji.

Dėkojame Beatai už įkvepiantį pasakojimą, už nuostabią, originalią, šmaikščią ir taiklią knygą apie savęs tobulinimą, už energijos užtaisą Kėdainiuose. Kviečiame skaityti knygą ,,21 taisyklė geram gyvenimui" Kėdainių bibliotekoje.

Kėdainių Mikalojaus Daukšos bibliotekos nuotraukos


0001_beata-1_1718812072.jpg