Įvykę renginiai

„Poezijos pavasaris“ aplankė KėdainiusGegužės 15 dieną Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje lankėsi tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris 2024“ dalyviai. Klausėmės poezijos, muzikos, drauge praleidome gražų, alyvomis kvepiantį pavasario vakarą.
Poezijos šventę Kėdainiuose kūrė svečiai iš Kauno – poetai Tomas Vyšniauskas ir Daiva Čepauskaitė, panevėžietis poetas Justas Jasėnas, skaitę ir komentavę savo eiles, pasidalinę mintimis apie kūrybą, leidę klausytojams pajusti apvalančią ir skaidrinančią poezijos galią, padovanoję šių metų festivalio almanachą.
Renginio moderatoriui Tomui Vyšniauskui paskatinus, suskambo kraštiečių eilės: jomis pasidalijo poetės Neringa Visockė ir Janina Stankūnienė.
Puikiai derėjusį ir jautrų vakaro muzikinį foną kūrė Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos moksleivis Kajus Kaunietis, atlikęs savo kūrybos dainų, pritardamas gitara. Jam švelniais fleitos garsais talkino gimnazistė Milda Lažauninkaitė. Dėkojame jaunuoliams ir mokytojai Neringai Markevičienei bei linkime didelės kūrybinės sėkmės!
„Ačiū, kad neleidžiate mūsų sieloms surambėti“, – padėkos žodžiais už jautrų, gilų ir šviesų festivalio „Poezijos pavasaris 2024“ vakarą į poetus kreipėsi bibliotekos direktorė Virginija Grigorjevienė.
Tariame nuoširdų ačiū tarptautinio festivalio „Poezijos pavasaris“, vykstančio jau 60-ąjį kartą, organizatoriams, ypač Rašytojų klubo vadovei Janinai Rutkauskienei, ir dalyviams už tai, kad festivalis neaplenkia Kėdainių.

0001_ivyke-renginiai_poezija_1715936687.jpg