Justino Stanislovaičio gyvo garso koncertas

2020 m. spalio 14 d.

17 d. 16 val. Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus salėje (Didžiosios Rinkos a. 4) Justino Stanislovaičio gyvo garso koncertas. Bilietai bus platinami koncerto dieną. Kaina 5 eur.

Koncertinėje programoje girdėsite poetų Tado Žvirinskio, Ilzės Butkutės eilėraščius virtusius dainomis.

Justinas Stanislovaitis – aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius bei atlikėjas. Daugybės televizinių projektų dalyvis, bei finalininkas. Kartu su grupe Justin 3 koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Grupės dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinių BBC radio one, Capital FM, Kiss fm ir t.t. radijo stočių eteriuose.

Tai yra Justino solo projektas, kuriame jis susitelkia ties šiek tiek netradicine dainuojamaja poezija. Koncerto metu išgirsite 14 dainų iš naujausio albumo „Daugiabučio Istorijos“.

Kiti renginiai

Su gimtadieniu, Lietuva!

Vasario 16-oji kiekvienam lietuviui svarbi diena. Pirmojo pasaulinio karo metu susiklosčius palankioms aplinkybėms imta reikalauti Lietuvos autonomijos. Konferencijos, vykusios Vilniuje metu, nuspręsta, kad galutinę valstybės valdymo formą ir santykius su kaimyninėmis valstybėmis nustatys demokratiškai visų Lietuvos gyventojų išrinktas Steigiamasis Seimas. Įgyvendinti šį tikslą buvo išrinkta dvidešimties asmenų Lietuvos Taryba, kurią sudarė pagrindinių to meto lietuvių politinių srovių atstovai.

Vaizduotės lavinimo pamoka su Sigute Ach

2020 m. spalio 13 d. 11.30 val. kviečiame į Sigutės Ach parodos pristatymą ir edukacinį užsiėmimą „Vaizduotės lavinimo pamoka su Sigute Ach“. Vaizduotė – galingas instrumentas, kiekvienam iš mūsų duotas… Kam? O ar tikrai žinome , kam duotas protas?

Edukacijos, skirtos bibliotekos 100-mečiui

Rugsėjo 26 d. 14-17 val. Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos kiemelyje (Didžiosios Rinkos a. 5) vyks edukacijos, skirtos bibliotekos 100-mečiui. Ateikime skraidinti sakalų ir išmokti įrišti knygelę!  

Fotografijų parodos „Siena“ atidarymas

Rugsėjo 17 d., 17.15 val. kviečiame į žurnalisto, rašytojo, „Santara – Šviesa“draugijos nario dr. Ramūno Čičelio viešąją paskaitą „Daiktiškoji filosofija ir išdaiktinanti vartojimo kultūra: prasmių ir tikrumo paieškos“ bei jo fotografijų parodos „Siena“ atidarymą.