Justino Stanislovaičio gyvo garso koncertas

2020 m. spalio 14 d.

17 d. 16 val. Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus salėje (Didžiosios Rinkos a. 4) Justino Stanislovaičio gyvo garso koncertas. Bilietai bus platinami koncerto dieną. Kaina 5 eur.

Koncertinėje programoje girdėsite poetų Tado Žvirinskio, Ilzės Butkutės eilėraščius virtusius dainomis.

Justinas Stanislovaitis – aktorius, dainų tekstų ir muzikos autorius bei atlikėjas. Daugybės televizinių projektų dalyvis, bei finalininkas. Kartu su grupe Justin 3 koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Grupės dainos skamba ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinių BBC radio one, Capital FM, Kiss fm ir t.t. radijo stočių eteriuose.

Tai yra Justino solo projektas, kuriame jis susitelkia ties šiek tiek netradicine dainuojamaja poezija. Koncerto metu išgirsite 14 dainų iš naujausio albumo „Daugiabučio Istorijos“.

Kiti renginiai

PROJEKTAS SKIRTAS ŽYDŲ KULTŪROS METAMS PAMINĖTI

Simpoziumas „Savaitė Ukmergės štetle“ vyko 2020 m. rugpjūčio 24-26 d. Ukmergės tolerancijos centre, vėliau kūryba ir bendravimas tęsėsi per nuotolį. Projekto organizatorius Ukmergės rajono Vlado Šlaito viešoji biblioteka. Projektą parėmė LKT, Ukmergės savivaldybė, tolerancijos centras, muziejus bei Ukmergės žydų bendruomenė.

Vaizduotės lavinimo pamoka su Sigute Ach

2020 m. spalio 13 d. 11.30 val. kviečiame į Sigutės Ach parodos pristatymą ir edukacinį užsiėmimą „Vaizduotės lavinimo pamoka su Sigute Ach“. Vaizduotė – galingas instrumentas, kiekvienam iš mūsų duotas… Kam? O ar tikrai žinome , kam duotas protas?

Edukacijos, skirtos bibliotekos 100-mečiui

Rugsėjo 26 d. 14-17 val. Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos kiemelyje (Didžiosios Rinkos a. 5) vyks edukacijos, skirtos bibliotekos 100-mečiui. Ateikime skraidinti sakalų ir išmokti įrišti knygelę!  

Fotografijų parodos „Siena“ atidarymas

Rugsėjo 17 d., 17.15 val. kviečiame į žurnalisto, rašytojo, „Santara – Šviesa“draugijos nario dr. Ramūno Čičelio viešąją paskaitą „Daiktiškoji filosofija ir išdaiktinanti vartojimo kultūra: prasmių ir tikrumo paieškos“ bei jo fotografijų parodos „Siena“ atidarymą.