Karantinas

2021 m. kovo 1 d.

Lietuvos Respublikos Vyriausybei pratęsus Lietuvoje karantiną iki 2021 m. kovo 31 d., Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka ir jos padaliniai nuo gruodžio 12 d. knygų išdavimo ir grąžinimo paslaugą vykdo tik bekontakčiu būdu.  

Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka paslaugą teikia:

Pirmadieniais – penktadieniais:

10.00 val.–13.00 val.

14.00 val.–18.00 val.

(13.00 val. – 14.00 val. skaitytojai neaptarnaujami – vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, įrenginiai).

Šeštadieniais:

9.00 val. –12.00 val.

13.00 val.–16.00 val.

(12.00 val. – 13.00 val. skaitytojai neaptarnaujami – vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, įrenginiai).

Pasiteirauti apie pokyčius galite telefonu: (8 347) 53681

Padalinių darbo laiką sužinosite bibliotekos svetainėje https://www.kedainiai.rvb.lt/struktura-ir-kontaktai/.

Kviečiame knygas užsakyti internetu http://kedrvb.kedainiai.rvb.lt/index.jsp, telefonu (8 347) 53681 (darbo laiku) ir tik gavus pranešimą , kad jos paruoštos, eiti į biblioteką.

  • Knygas grąžinkite bekontakčiu būdu, įdedant jas į prie įėjimo esančią leidinių grąžinimo dėžę. Grąžintos knygos bus karantinuojamos ir tik po to nurašomos iš skaitytojo formuliaro.

 

Taip pat primename:

  • Įėjus į biblioteką prašome dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus bent 2 m atstumo.
  • Užsiregistruoti, pateikiant kontaktinę informaciją bibliotekininkui.
  • Bibliotekoje dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Rekomenduotina dėvėti ir pirštines.
  • Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo ligų požymių (pvz.: karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) į biblioteką neįleidžiami.

 

Kitos aktualijos

Mieli bibliotekos skaitytojai!

Artėjančių šv. Velykų proga Jus Sveikina Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos kolektyvas. Jaukių ir šviesių švenčių!

Naujiena! Knygomatas

Biblioteka pradeda teikti knygų atsiėmimo iš knygomato paslaugą. Užsisakę knygas internetu el. kataloge ir pateikę prašymą, knygas galėsite pasiimti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Detalesnė informacija…

Lankytojų dėmesiui!

Remiantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sprendimu „Dėl bibliotekų ir valstybės archyvų skaityklų darbo organizavimo būtinųjų sąlygų“ nuo kovo 22 d. Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka ir jos padaliniai pradeda fizinį lankytojų aptarnavimą skaityklose (periodinių leidinių, interneto) bei išduodant ir priimant knygas.

Patalpų nuomos konkursas

Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka viešo nuomos konkurso būdu išnuomoja 70,90 kv. m. bendro ploto negyvenamas patalpas pastate, plane pažymėtame 1C2 p, unikalus Nr. 5390-0001-5018, esančias  Kėdainių m., Didžiosios Rinkos a. 5, Restoranų ir pagaminto valgio teikimo veiklai.

Nuotolinio mokymosi galia

2020 m. pasaulį užklupusi COVID-19 pandemija stipriai paveikė kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Pastangos sustabdyti pandemijos protrūkį lėmė priverstinį perėjimą prie darbo iš namų, mokymosi internetu ar kasdienės veiklos organizavimo nuotoliniu būdu. Šis precedento neturintis technologijų naudojimas mums atvėrė naujas galimybes.