Karantinas

2020 m. gruodžio 9 d.

Lietuvos Respublikos Vyriausybei pratęsus Lietuvoje karantiną iki 2021 m. sausio 31 d., Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka ir jos padaliniai nuo gruodžio 12 d. knygų išdavimo ir grąžinimo paslaugą vykdo tik bekontakčiu būdu.  

Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka paslaugą teikia:

Pirmadieniais – penktadieniais:

10.00 val.–13.00 val.

14.00 val.–18.00 val.

(13.00 val. – 14.00 val. skaitytojai neaptarnaujami – vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, įrenginiai).

Šeštadieniais:

9.00 val. –12.00 val.

13.00 val.–16.00 val.

(12.00 val. – 13.00 val. skaitytojai neaptarnaujami – vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, įrenginiai).

Pasiteirauti apie pokyčius galite telefonu: (8 347) 53681

Padalinių darbo laiką sužinosite bibliotekos svetainėje https://www.kedainiai.rvb.lt/struktura-ir-kontaktai/.

Kviečiame knygas užsakyti internetu http://kedrvb.kedainiai.rvb.lt/index.jsp, telefonu (8 347) 53681 (darbo laiku) ir tik gavus pranešimą , kad jos paruoštos, eiti į biblioteką.

  • Knygas grąžinkite bekontakčiu būdu, įdedant jas į prie įėjimo esančią leidinių grąžinimo dėžę. Grąžintos knygos bus karantinuojamos ir tik po to nurašomos iš skaitytojo formuliaro.

 

Taip pat primename:

  • Įėjus į biblioteką prašome dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus bent 2 m atstumo.
  • Užsiregistruoti, pateikiant kontaktinę informaciją bibliotekininkui.
  • Bibliotekoje dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Rekomenduotina dėvėti ir pirštines.
  • Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo ligų požymių (pvz.: karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) į biblioteką neįleidžiami.

 

Kitos aktualijos

Naujoji bibliotekos interneto svetainė

Kuriant naują svetainės dizainą didelis dėmesys buvo skiriamas patraukliam ir patogiam informacijos pateikimui, galimybei įdomiai pristatyti bibliotekos naujienas ir sukauptą bei suskaitmenintą paveldą, šiuolaikiškumui ir modernumui. Svetainė pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, tad naršyti ir pasiekti aktualią bibliotekos informaciją nuo šiol bus patogiau ir paprasčiau…

Mieli bibliotekos skaitytojai!

Jaukių, šviesių ir saugių šv. Kalėdų, sėkmingų ir dosnių 2021-ųjų metų! Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos kolektyvas.

„Biblioteka visiems“

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų ketinimą didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.