KARANTINAS!

2020 m. balandžio 9 d.

Lapkričio 7-29 d. Lietuvoje paskelbus visuotinį  karantiną, Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka ir jos padaliniai teikia tik knygų išdavimo ir grąžinimo paslaugą.

Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka paslaugą teikia:

Pirmadieniais – penktadieniais:

10.00 val.–13.00 val.

14.00 val.–18.00 val.

13.00 val. – 14.00 val. skaitytojai neaptarnaujami (vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, įrenginiai).

Šeštadieniais:

10.00 val. –14.00 val.

Pasiteirauti apie pokyčius galite nurodytais telefono numeriais: (8 347) 53681, 8 685 11701

Padalinių darbo laiką sužinosite bibliotekos svetainėje https://www.kedainiai.rvb.lt/struktura-ir-kontaktai/.

Kviečiame knygas užsakyti internetu http://kedrvb.kedainiai.rvb.lt/index.jsp, telefonais (8 347) 53681, 8 685 11701 (darbo laiku) ir tik gavus pranešimą , kad jos paruoštos, eiti į biblioteką.

  • Knygas grąžinkite bekontakčiu būdu, įdedant jas į prie įėjimo esančią leidinių grąžinimo dėžę. Grąžintos knygos bus karantinuojamos ir tik po to nurašomos iš skaitytojo formuliaro.

Taip pat primename:

  • Įėjus į biblioteką prašome dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus bent 2 m atstumo.
  • Užsiregistruoti, pateikiant kontaktinę informaciją bibliotekininkui.
  • Bibliotekoje dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Rekomenduotina dėvėti ir pirštines.
  • Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo ligų požymių (pvz.: karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) į biblioteką neįleidžiami.
Kitos aktualijos

„Biblioteka visiems“

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus, nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų ketinimą didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.

„Nepatogus kinas“ šiemet kvies į virtualią kino salę ir alternatyvias erdves

Pandemijai visame pasaulyje koreguojant kino premjerų ir festivalių planus, „Nepatogaus kino“ organizatoriai keičia festivalio formatą ir džiaugiasi, kad šiemet filmai ir renginiai bus prieinami visiems Lietuvos žiūrovams. 14–asis tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis spalio 7-18 d. per šalį keliaus virtualiai, o žiūrovai įspūdžiais galės dalintis po seansų pasilikę virtualioje kino salėje.

Nacionalinis mokinių piešinių konkursas

Kviečiame dalyvauti Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos 100-mečiui skirtame Nacionaliniame mokinių piešinių konkurse „Knygų namų šviesa“. Temos pristatymas. Šiais metais Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka, įsikūrusi ant gražaus Nevėžio upės kranto, mini 100 metų jubiliejų.