Knygą „Skulptorius Bernardas Bučas“ bibliotekoje pristatė jos autorė Genovaitė Markauskaitė-Saulutė

2017 m. gegužės 4 d.

Gegužės 3 į bibliotekos salę susirinko nedidelis būrys kėdainiečių. Atėjo tie, kurie tikrai norėjo susitikti su Genovaite Markauskaite-Saulute, su Onute Kondrotaite-Bučiene. Tie, kurie norėjo daugiau sužinoti apie skulptorių Bernardą Bučą, Salomėją Nėrį. O tie, kurie neatėjo galės apie tai paskaityti bibliotekai padovanotose Genovaitės Markauskaitės-Saulutės knygose: „Skulptorius Bernardas Bučas“, eilėraščių rinktinėje „Ilgesio paukščiai“. Dabar bibliotekos fonduose jau rasite 3 iš 9 išleistų Genovaitės Markauskaitės-Saulutės knygų.

Skulptorius Bernardas Bučas

Nuotraukos viduryje su knyga rankose stovi jos autorė Genovaitė Markauskaitė-Saulutė, o su gėlėmis – Onutė Kondrotaitė-Bučienė

Skulptorius Bernardas Bučas

Kiti renginiai

„The Cranberries“ pristatymas perklausa

Kovo 17 d. „Tavo albumas centre“ kviečią į muzikinį renginį bibliotekoje, skirtą airių alternatyvaus pop rock grupės „The Cranberries“ vokalistės Dolores O’Riordan atminimui.

Kviečiame į knygos pristatymą

Kovo 13 (antradienį) 18 val. bibliotekos renginių salėje (Didžiosios Rinkos a. 11, Kėdainiai) krakiškės, aktorės Rūtos Staliliūnaitės knygos „Nejaugi tai buvo. Straipsniai. Pokalbiai. Laiškai“ pristatymas.