Knygą „Skulptorius Bernardas Bučas“ bibliotekoje pristatė jos autorė Genovaitė Markauskaitė-Saulutė

2017 m. gegužės 4 d.

Gegužės 3 į bibliotekos salę susirinko nedidelis būrys kėdainiečių. Atėjo tie, kurie tikrai norėjo susitikti su Genovaite Markauskaite-Saulute, su Onute Kondrotaite-Bučiene. Tie, kurie norėjo daugiau sužinoti apie skulptorių Bernardą Bučą, Salomėją Nėrį. O tie, kurie neatėjo galės apie tai paskaityti bibliotekai padovanotose Genovaitės Markauskaitės-Saulutės knygose: „Skulptorius Bernardas Bučas“, eilėraščių rinktinėje „Ilgesio paukščiai“. Dabar bibliotekos fonduose jau rasite 3 iš 9 išleistų Genovaitės Markauskaitės-Saulutės knygų.

Skulptorius Bernardas Bučas

Nuotraukos viduryje su knyga rankose stovi jos autorė Genovaitė Markauskaitė-Saulutė, o su gėlėmis – Onutė Kondrotaitė-Bučienė

Skulptorius Bernardas Bučas

Kiti renginiai

Vinilo perklausos vakaras

Tarpušventyje, Gruodžio 28d. 17:30, kviečiame į Mikalojaus Daukšos biblioteką kokybiškai pasiklausyti Benjamin Clementine debiutinio albumo „At least for now“. 

„ADVENTINĖ TYLA“

Gruodžio 9 d. 15 val. „ADVENTINĖ TYLA“. Savo poeziją skaitys Kėdainių krašto literatai, muzikuos dainuojamosios poezijos atlikėjai. Klausysime literatų klubų ir sambūrio eilių.

Susitikimas su buvusiu kraštiečiu Klaidu Navicku

Gruodžio 9 d. 14 val. bibliotekoje kviečiame į susitikimas su buvusiu kraštiečiu Klaidu Navicku ir jo medžio raižinių parodos „ŠVENTIEJI“ atidarymą. Klaidas tautodailininkų sąjungos narys nuo 1991 metų

Kviečiame į susitikimą su Aldona Ruseckaite

Gruodžio 1d.,penktadienį, 17val. svečiuosis ir savo kūrybinio darbo patirtimi dalinsis Kauno Maironio muziejaus direktorė, knygos „Maironio sodas“ sudarytoja Aldona Ruseckaitė.

„Šimtmečio programavimo valanda“

2017 m. lapkričio 25 d., šeštadienį, integruota virtuali Lietuvos istorijos, kultūros ir programavimo pamoka 6-14 metų vaikams ir moksleiviams Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos tinklo bibliotekose.