Knygą „Skulptorius Bernardas Bučas“ bibliotekoje pristatė jos autorė Genovaitė Markauskaitė-Saulutė

2017 m. gegužės 4 d.

Gegužės 3 į bibliotekos salę susirinko nedidelis būrys kėdainiečių. Atėjo tie, kurie tikrai norėjo susitikti su Genovaite Markauskaite-Saulute, su Onute Kondrotaite-Bučiene. Tie, kurie norėjo daugiau sužinoti apie skulptorių Bernardą Bučą, Salomėją Nėrį. O tie, kurie neatėjo galės apie tai paskaityti bibliotekai padovanotose Genovaitės Markauskaitės-Saulutės knygose: „Skulptorius Bernardas Bučas“, eilėraščių rinktinėje „Ilgesio paukščiai“. Dabar bibliotekos fonduose jau rasite 3 iš 9 išleistų Genovaitės Markauskaitės-Saulutės knygų.

Skulptorius Bernardas Bučas

Nuotraukos viduryje su knyga rankose stovi jos autorė Genovaitė Markauskaitė-Saulutė, o su gėlėmis – Onutė Kondrotaitė-Bučienė

Skulptorius Bernardas Bučas

Kiti renginiai

Tapybos darbų parodos atidarymas

Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje liepos 17 d., antradienį, 18 val. Birutės Kuicienės tapybos darbų parodos atidarymas. Vyks vieno darbo loterija, meno terapijos pamoka. Parodą pamatyti galėsite pamatyti iki rugpjūčio 17 d.

Dainuojamosios poezijos festivalis

Liepos 20-22 dienomis Kėdainiuose vyks dainuojamosios poezijos festivalis „ANT NEVĖŽIO KRANTO 2018“. Vyks tapybos pleneras „Dainuojant“ bibliotekos kiemelyje, muzikuos bardai, koncertuos žinomi atlikėjai, vyks naktiniai poezijos skaitymai. Renginiai nemokami.

Liutauras Degėsys. Apatiniai gyvenimo drabužiai

Birželio 21 d. 17 val. Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su poetu, prozininku, filosofu Liutauru Degėsiu. Nauja Liutauro Degėsio esė rinktinė „Apatiniai gyvenimo drabužiai“ tęsia autoriaus pamėgtą gyvenimo metafizikos problematiką.

Vitos Balinskienės paroda „Užrašyti“

Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje veikia Vitos Balinskienės, šiuolaikinio meno atstovės iš Vilniaus, paroda „Užrašyti“ . Savo kūryboje autorė sintezuoja fotografiją , tapybą, skulptūrą, instaliacijas, performansus. Šią savo parodą autorė pakomentavo taip: „Viskas užrašyta Dievo širdyje, ir mes užrašyti…“.