Knygos

PO KARALIAUS STEPONO VĖLIAVOMISXVI-ojo amžiaus Lietuva. Kruvini karo debesys tvenkiasi virš Tėvynės... Amžinas priešas Maskvėnas graso, kėsinasi į visa, kas šventa... Ar lemta gyventi meilei, užgimusiai karo liepsnose?
1576-ieji. Rytų Europą krečia Livonijos karas. Dvi galybės – Lietuva ir Maskva – čia jau antrą dešimtmetį grumiasi žūtbūtiniuose mūšiuose.
Siaučiant visa naikinančiam karui ir tvyrant sumaiščiai, į Lenkijos ir Lietuvos valdovų sostą įžengia Steponas Batoras. Įtvirtinęs savo valdžią, jis pagaliau sutelkia galingą kariuomenę ir 1579-aisiais pradeda vieną iš pačių didžiausių savo karo žygių – apgula Maskvos caro Ivano Žiauriojo užgrobtą Polocką. Šių dramatiškų įvykių sūkuryje netikėtai susikerta Žemaitijos bajoro Jono Lauryno ir vengrų pirklio dukters Anikos keliai – staiga įsiplieskusi jaunuolių meilė veikiai pakeis daugybės žmonių likimus…
Deginančios aistros ir žūtbūtiniai mūšiai, auksas ir nuodai, intrigos ir netikėti siužeto vingiai – tai tikrais įvykiais ir istoriografine medžiaga paremtas pasakojimas apie XVI amžiaus Lietuvą.

0001_po-karaliaus-stepono-veliavomis_1717072136.jpg