Knygos

„Teodoras, arba Asmeninis moterų gydytojo gyvenimas“1996-tieji. Pagrindinis veikėjas – ginekologas Teodoras skuba į darbą. Kadaise jis dirbo akušeriu ir mėgavosi sutikdamas į pasaulį ateinančius kūdikius. Šiandien jis užsiima ginekologo praktika privačiame kabinete ir konsultuoja jį erzinančias klientes. Darbas didelio džiaugsmo neteikia, tačiau užtikrina patogų gyvenimą ir to užtenka.
Teodoras – niūrus vyras, kadaise išsiskyręs su žmona ir neketinantis į savo gyvenimą įsileisti jokios moters. Jis įsitikinęs, kad laisvė turi daug pranašumų. Tačiau ne viskas klostosi taip, kaip mes tikimės. Netikėtai jo pasaulį sudrumsčia pacientė Severija Grossman.
Ji yra žavi dainininkė, ištekėjusi už gerokai vyresnio vyro. Paaiškėja, kad moteris laukiasi, tačiau ši žinia jos nedžiugina. Moteris ne tik planuoja nutraukti nėštumą, bet ir prašo pakeisti medicininės kortelės duomenis. Severija neslepia – jos vyras negali turėti vaikų. Tačiau Teodoras įtikina ją apsigalvoti, taip pradėdamas netikėtą įvykių virtinę.
Po dvidešimties metų talentinga vokalistė Junė dalyvauja populiarios grupės perklausoje ir nors konkurso nelaimi, ja susižavi grupės bosistas. Kuo Junė susijusi su praeities istorija? Teodoro sūnų sudomina atsitiktinai aptikti ginekologo užrašai ir pasakojimas apie vieną anksčiau laiko gimusį kūdikį. Jaunam vyrui teks išnarplioti daugybę paslapčių. Jis nė numano, kad pakeliui laukia vienas kitas netikėtumas.

0001_teodoras-arba-asmeninis-moteru-gydytojo-gyvenimas_1631598763.jpg