Knygos

„Vėjai kamino saloje“Knygoje „Kamino sala“ susipažinome su knygyno savininku Briusu Keiblu, kuris nevengia domėtis juodąja knygų bei rankraščių rinka. Tą kartą įkvėpimą praradusi rašytoja Mersera Man buvo užverbuota sužinoti jo paslaptis, o visi įvykiai pasisuko netikėta linkme. Romane „Vėjai Kamino saloje“ vėl sutiksime šiuos veikėjus, tačiau knyga gali būti skaitoma ir kaip atskira istorija.
Briusas Keiblas ruošia sėkmingos autorės Merseros sutiktuves, juk ji tapo tikra įžymybe! Tačiau netrukus pranešama, kad link salos juda uraganas Leo, o visiems gyventojams rekomenduojama evakuotis. Visgi Briusas pasilieka.
Leo negailestingas. Jis sugriauna namus, viešbučius, išvarto medžius, pridaro milžiniškų nuostolių ir pasiglemžia kelias gyvybes. Tarp žuvusiųjų ir trilerių autorius Nelsonas Keras. Visgi netrukus paaiškėja, kad jo mirties kaltininkas yra ne uraganas Leo. Kas ir kodėl nužudė žinomą rašytoją? Policija tyrimams laiko neturi, o Briusas Keiblas ima abejoti ar jo draugo sukurti trilerių veikėjai tikrai buvo tik rašytojo vaizduotės vaisius. Gal naujas rankraštis padės surasti atsakymus? Tačiau kažkas labai nenori, kad tekstas būtų perskaitytas.

0001_vejai-kamino-saloje_1631598457.jpg