Lankytojų dėmesiui!

2021 m. kovo 22 d.

Remiantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo, sprendimu „Dėl bibliotekų ir valstybės archyvų skaityklų darbo organizavimo būtinųjų sąlygų“ nuo kovo 22 d. Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka ir jos padaliniai pradeda fizinį lankytojų aptarnavimą skaityklose (periodinių leidinių, interneto) bei išduodant ir priimant knygas.

Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka paslaugą teikia:

Pirmadieniais – penktadieniais:

10.00 val.–13.00 val.

14.00 val.–18.00 val.

(13.00 val. – 14.00 val. skaitytojai neaptarnaujami – vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, įrenginiai).

Šeštadieniais:

9.00 val. –12.00 val.

13.00 val.–16.00 val.

(12.00 val. – 13.00 val. skaitytojai neaptarnaujami – vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, įrenginiai).

Pasiteirauti apie pokyčius galite telefonu: (8 347) 53681

Padalinių darbo laiką sužinosite bibliotekos svetainėje https://www.kedainiai.rvb.lt/struktura-ir-kontaktai/.

Į biblioteką kviečiame tik sveikus, be ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) lankytojus ne didesnėmis kaip 2 asmenų grupėmis, išskyrus šeimos narius.

Lankytojai į vidų galės patekti ir būti viduje tik su veido kaukėmis, papildomai rekomenduojama mūvėti pirštines, prie įėjimo dezinfekuoti rankas. Viduje nusiimti kaukę griežtai draudžiama.

Patalpose prašome laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo vienas nuo kito, išskyrus šeimos narius.

Rekomenduojame ir toliau knygas užsakyti internetu http://kedrvb.kedainiai.rvb.lt/index.jsp, telefonais (darbo laiku) (8 347) 53681, 8 685 11701.

Rekomenduojame bibliotekoje  užtrukti ne ilgiau kaip 30 min.

Už mokamas paslaugas rekomenduojame atsiskaityti metalinėmis monetomis, kurias galėtume dezinfekuoti.

Lankytojus aptarnaus darbuotojai, aprūpinti visomis saugumo priemonėmis, prieš darbą jų sveikatos būklė ir pasiruošimas dirbti bus atsakingai patikrinti.

Aplinkos valymas ir dezinfekcija bibliotekoje bus atliekama vadovaujantis Rekomendacijomis dezinfekcijai sveikatos priežiūros įstaigose ir ne sveikatos priežiūros patalpose (kai galimas užteršimas SARS-COV-2 virusu). Tuo metu lankytojai nebus aptarnaujami.

Grąžintos knygos 48 val. (2 paras) bus karantinuojamos, tik po to nurašomos iš skaitytojo formuliaro.

Kitos aktualijos

Mieli bibliotekos skaitytojai!

Artėjančių šv. Velykų proga Jus Sveikina Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos kolektyvas. Jaukių ir šviesių švenčių!

Naujiena! Knygomatas

Biblioteka pradeda teikti knygų atsiėmimo iš knygomato paslaugą. Užsisakę knygas internetu el. kataloge ir pateikę prašymą, knygas galėsite pasiimti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Detalesnė informacija…

Patalpų nuomos konkursas

Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka viešo nuomos konkurso būdu išnuomoja 70,90 kv. m. bendro ploto negyvenamas patalpas pastate, plane pažymėtame 1C2 p, unikalus Nr. 5390-0001-5018, esančias  Kėdainių m., Didžiosios Rinkos a. 5, Restoranų ir pagaminto valgio teikimo veiklai.

Karantinas

Lietuvos Respublikos Vyriausybei pratęsus Lietuvoje karantiną iki 2021 m. kovo 31 d., Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka ir jos padaliniai nuo gruodžio 12 d. knygų išdavimo ir grąžinimo paslaugą vykdo tik bekontakčiu būdu.

Nuotolinio mokymosi galia

2020 m. pasaulį užklupusi COVID-19 pandemija stipriai paveikė kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Pastangos sustabdyti pandemijos protrūkį lėmė priverstinį perėjimą prie darbo iš namų, mokymosi internetu ar kasdienės veiklos organizavimo nuotoliniu būdu. Šis precedento neturintis technologijų naudojimas mums atvėrė naujas galimybes.