Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

2020 m. balandžio 21 d.

2020 m. balandžio 23-29 d. vyks Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė.  Jubiliejinė – 20-oji. Per visus tuos metus bibliotekos keitėsi, jų  veiklos pildėsi naujomis, svarbią vietą užėmė technologijos. Atrodė, kad tradicinės knygos „išeina iš mados“. Tačiau vėl sugrįžo. O prasidėjus karantinui būtent tradicinių, popierinių knygų žmonės labiausiai ir pasigedo. Tai gal ne taip labai per 20 metų ir pasikeitėm?

Kaip ir visos bibliotekų veiklos, taip ir šios savaitės renginiai persikels į virtualią erdvę. Jubiliejinė Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė  pasitinka priminimu – „Saugiai iš namų“.  Būkite namuose, bet sekite mus:  savaitės programos neparengėme, bet kasdien jums pasiūlysime ką nors naujo, įdomaus. Mes taip jūsų pasiilgom!

Kitos aktualijos

Skaitymo iššūkis

„Skaitymas mus jungia!“, – su šiuo šūkiu į bibliotekas grįžta projektas „Vasara su knyga“ ir kviečia priimti „Skaitymo iššūkį“. Tai padaryti gali visi norintys – tiek vaikai, tiek suaugę. „Skaitymo iššūkis“ vyks nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. Jo taisyklės – nesudėtingos.

Nacionalinis mokinių piešinių konkursas

Kviečiame dalyvauti Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos 100-mečiui skirtame Nacionaliniame mokinių piešinių konkurse „Knygų namų šviesa“. Temos pristatymas. Šiais metais Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka, įsikūrusi ant gražaus Nevėžio upės kranto, mini 100 metų jubiliejų.

Atnaujinamos bibliotekos paslaugos

Nuo gegužės 26 dienos Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje ir miesto filialuose, o nuo gegužės 27 dienos kaimo filialuose su tam tikrais apribojimais atnaujinamos visos iki karantino teiktos bibliotekos paslaugos.