Paroda „SPALVŲ MUZIKA“

2017 m. birželio 1 d.

Š. m. gegužės, birželio mėnesiais Kėdainių r. savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje (Didžiosios Rinkos a. 11) bus eksponuojama Kėdainių „Ryto“ progimnazijos 1 klasės mokinio Mantauto Juknevičiaus tapybos ant vandens darbų paroda „Spalvų muzika“.

Dažų liejimo ant vandens paviršiaus būdu (Ebru technika) sukurtas paveikslas gali būti perkeliamas ant popieriaus lapo, plastiko, polistireno, stiklo, šilko ir t.t.

Kaip tapoma ant popieriaus? Į negilų ir platų indą pripilama specialiai paruošto vandens. Tada ant jo paviršiaus užlašinami dažai, o lazdelių, teptukų pagalba sukuriami norimi raštai. Sukūrus piešinį, ant jo dedamas popierius ir piešinys nuo vandens prilimpa prie lapo. Taip jis tampa meno kūriniu – paveikslu.

Kūrybines idėjas 1 klasės mokiniui įgyvendinti padėjo pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Rasa Juknevičienė, Kėdainių „Ryto“ progimnazija.

Jaunojo kūrėjo darbus galite matyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=UjCSW1ZRzhA

KVIEČIAME APLANKYTI PARODĄ.

Rasa Juknevičienė,
Kėdainių „Ryto“ progimnazija

Mantauto Juknevičiaus tapyba

Mantauto Juknevičiaus tapyba

Mantauto Juknevičiaus tapyba

 

 

Kitos aktualijos

„Skaityk su „Karjeros akademija“. Greitasis skaitymas. Įvadas.

2019 04 24 12 val. vaikų ir jaunimo skyriuje „Skaityk su „Karjeros akademija“. Greitasis skaitymas. Įvadas.“ Kviečiame turiningai praleisti laiką ir išmokti greičiau skaityti per trumpą laiką. Greitojo skaitymo metodiką pristatys „Karjeros akademijos“ lektorė Vida Daukšienė

Kviečiame susipažinti su Reiki Ryoho Do

Kovo 23 d. saviugdos šeštadienis. Kviečiame susipažinti su Reiki Ryoho Do. Tai sistema, kuri apjungia kvėpavimo pratimus, raumenų tempimą, meditaciją, Čžun juan qigong, taškinį giluminį japonų SHIATSU masažą su Tibeto dubenimis. Padeda esant stuburo ir inkstų problemoms.