Paroda „SPALVŲ MUZIKA“

2017 m. birželio 1 d.

Š. m. gegužės, birželio mėnesiais Kėdainių r. savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje (Didžiosios Rinkos a. 11) bus eksponuojama Kėdainių „Ryto“ progimnazijos 1 klasės mokinio Mantauto Juknevičiaus tapybos ant vandens darbų paroda „Spalvų muzika“.

Dažų liejimo ant vandens paviršiaus būdu (Ebru technika) sukurtas paveikslas gali būti perkeliamas ant popieriaus lapo, plastiko, polistireno, stiklo, šilko ir t.t.

Kaip tapoma ant popieriaus? Į negilų ir platų indą pripilama specialiai paruošto vandens. Tada ant jo paviršiaus užlašinami dažai, o lazdelių, teptukų pagalba sukuriami norimi raštai. Sukūrus piešinį, ant jo dedamas popierius ir piešinys nuo vandens prilimpa prie lapo. Taip jis tampa meno kūriniu – paveikslu.

Kūrybines idėjas 1 klasės mokiniui įgyvendinti padėjo pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Rasa Juknevičienė, Kėdainių „Ryto“ progimnazija.

Jaunojo kūrėjo darbus galite matyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=UjCSW1ZRzhA

KVIEČIAME APLANKYTI PARODĄ.

Rasa Juknevičienė,
Kėdainių „Ryto“ progimnazija

Mantauto Juknevičiaus tapyba

Mantauto Juknevičiaus tapyba

Mantauto Juknevičiaus tapyba

 

 

Kitos aktualijos

Naujoji bibliotekos interneto svetainė

Kuriant naują svetainės dizainą didelis dėmesys buvo skiriamas patraukliam ir patogiam informacijos pateikimui, galimybei įdomiai pristatyti bibliotekos naujienas ir sukauptą bei suskaitmenintą paveldą, šiuolaikiškumui ir modernumui. Svetainė pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, tad naršyti ir pasiekti aktualią bibliotekos informaciją nuo šiol bus patogiau ir paprasčiau…

Mieli bibliotekos skaitytojai!

Jaukių, šviesių ir saugių šv. Kalėdų, sėkmingų ir dosnių 2021-ųjų metų! Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos kolektyvas.

Karantinas

Lietuvos Respublikos Vyriausybei pratęsus Lietuvoje karantiną iki 2021 m. sausio 31 d., Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka ir jos padaliniai nuo gruodžio 12 d. knygų išdavimo ir grąžinimo paslaugą vykdo tik bekontakčiu būdu.