Skaitymo iššūkis

2020 m. gegužės 27 d.

„Skaitymas mus jungia!“, – su šiuo šūkiu į bibliotekas grįžta projektas „Vasara su knyga“ ir kviečia priimti „Skaitymo iššūkį“.

Tai padaryti gali visi norintys – tiek vaikai, tiek suaugę. „Skaitymo iššūkis“ vyks nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. Jo taisyklės – nesudėtingos. Per nurodytą laikotarpį reikės perskaityti bent penkias knygas nurodytomis temomis.

Šios vasaros užduotys yra:
1. Perskaityti knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių;
2. Perskaityti knygą, kurios pavadinime yra skaičius;
3. Perskaityti knygą apie gamtą;
4. Perskaityti knygą apie draugystę;
5. Perskaityti eiliuotą knygą.

Registruotis iššūkiui ir užregistruoti perskaitytas knygas galima dviem būdais:
1. Susikurti paskyrą tinklalapyje https://vasarasuknyga.lt/ ir ten savarankiškai užregistruoti perskaitytas knygas.
2. Bibliotekoje gauti dalyvio kortelę, kurioje galėsite sužymėti įvykdytas užduotis. Vėliau jas užregistruos bibliotekininkas.

Kaip ir kasmet, sėkmingai iššūkį įveikusių dalyvių laukia loterija ir prizai. Daugiau informacijos: https://vasarasuknyga.lt/

Kitos aktualijos

Ką turime žinoti apie konfliktus ir jų sprendimą?

2020 m. spalio 12 d. 16 val. kviečiame dalyvauti nuotoliniame seminare „Konfliktai: kaip valdyti ir spręsti?“, kuris skirtas Kėdainių ir aplinkinių raj. gyventojams. Konfliktas – ar turime jo vengti ir bijoti? Konfliktas dažnai yra mūsų noro ir kartu nenoro spręsti sunkumus priežastis ir pasekmė.Seminaras nemokamas, tačiau būtina registracija.

Kėdainių miesto šventė

Rugsėjo 4–6 dienomis vyks Kėdainių miesto šventė. Kviečiame kėdainiečius ir miesto svečius dalyvauti! Radviliada, karybos rekonstruktoriai, amatininkai, Jievaro Jasinskio muzika ir filmas „Barbora Radvilaitė“, senosios muzikos ansambliai ir baroko orkestras iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Mugė, ūkininkai tautodailininkai senieji amatai ir kita.

60 000 Europos bibliotekų ragina stiprinti Europos kultūros ir švietimo dimensiją

Liepos pabaigoje Europos Sąjungos (ES) institucijos pasiekė labai svarbų susitarimą dėl 2021–2027 m. ES daugiamečio 1,074 trln. eurų biudžeto ir dėl naujo, COVID–19 pandemijos padiktuoto, 750 mlrd. eurų dydžio Europos ekonomikos gaivinimo plano. Tačiau ES Parlamente atsirado daug susirūpinimo, kaip numatytos lėšos bus panaudotos: ar tiesiog „pravalgytos“, ar investuotos į ateitį.

Lankytojų dėmesiui!

Nuo rugpjūčio 1-osios prašome lankytojus, vyresnius nei 6 metų amžiaus, dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.