Skaitytojų aptarnavimas sušvelninto karantino laikotarpiu

2020 m. balandžio 24 d.

Vyriausybei sušvelninus karantino reikalavimus, Mikalojaus Daukšos viešoji  biblioteka nuo balandžio 27 dienos vėl priims lankytojus. Biblioteka užtikrins, kad būtų laikomasi Vyriausybės nustatytų saugumo ir viešų patalpų dezinfekcijos reikalavimų. Šiame etape biblioteka teiks tik knygų išdavimo į namus paslaugą. Tikimės bibliotekos lankytojų supratingumo ir atsakingumo.

Svarbi informacija apie paslaugų teikimą:

Knygas bus galima užsakyti internetu, telefonais (darbo laiku) (8 347) 53681, 8 685 11701 ir vietoje. Rekomenduojame pirmiausia užsisakyti knygas, gauti patvirtinimą, kad jos paruoštos, ir tik tada eiti į biblioteką.

Lankytojai į vidų galės patekti ir būti viduje tik su veido kaukėmis, papildomai rekomenduojama mūvėti pirštines, prie įėjimo dezinfekuoti rankas. Viduje nusiimti kaukę griežtai draudžiama. Bibliotekos viduje nebus galima užkandžiauti, gerti.

Pagrindinis knygų išdavimas į namus bus atliekamas Periodikos skaitykloje 1 aukšte. Į patalpą užeiti po vieną.

Į pastatą nebus įleisti lankytojai, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

Laukiant eilės patekti į biblioteką, prašome laikytis ne mažesnio nei 2 metrų atstumo vienas nuo kito.

Lankytojus aptarnaus darbuotojai, aprūpinti visomis saugumo priemonėmis, prieš darbą jų sveikatos būklė ir pasiruošimas dirbti bus atsakingai patikrinti.

Aplinkos valymas ir dezinfekcija bibliotekoje bus atliekama vadovaujantis Rekomendacijomis dezinfekcijai sveikatos priežiūros įstaigose ir ne sveikatos priežiūros patalpose (kai galimas užteršimas SARS-COV-2 virusu). Tuo metu lankytojai nebus aptarnaujami.

Grąžintos knygos 96 val. (4 paras) bus karantinuojamos.

Kitos aktualijos

Skaitymo iššūkis

„Skaitymas mus jungia!“, – su šiuo šūkiu į bibliotekas grįžta projektas „Vasara su knyga“ ir kviečia priimti „Skaitymo iššūkį“. Tai padaryti gali visi norintys – tiek vaikai, tiek suaugę. „Skaitymo iššūkis“ vyks nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. Jo taisyklės – nesudėtingos.

Nacionalinis mokinių piešinių konkursas

Kviečiame dalyvauti Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos 100-mečiui skirtame Nacionaliniame mokinių piešinių konkurse „Knygų namų šviesa“. Temos pristatymas. Šiais metais Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka, įsikūrusi ant gražaus Nevėžio upės kranto, mini 100 metų jubiliejų.

Atnaujinamos bibliotekos paslaugos

Nuo gegužės 26 dienos Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje ir miesto filialuose, o nuo gegužės 27 dienos kaimo filialuose su tam tikrais apribojimais atnaujinamos visos iki karantino teiktos bibliotekos paslaugos.