Susitikimas su poetu Kęstučiu Navaku

2018 m. spalio 26 d.

Privatus gyvulėlių gyvenimas

Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje lapkričio 16 d. 17.30 val. susitikimas su poetu ,eseistu, literatūros kritiku KĘSTUČIU NAVAKU ir naujausių jo knygų pristatymas.

Kęstutis Navakas – žinomas poetas, eseistas, literatūros kritikas, vertėjas. Už savo kūrybą yra pelnęs daugybę įvertinimų, 2007 m. apdovanotas Nacionaline kultūros ir meno premija.

Laukiame Jūsų!

Kiti renginiai

Susitikimas su rašytoju, žurnalistu, redaktoriumi Laimonu Iniu

Kovo 19 d., antradienį, 15 val. susitikimas su rašytoju, žurnalistu, redaktoriumi Laimonu Iniu „Sakmių ir legendų keliais“. Bus pristatytos naujausias knygos „Paukščiai vėjyje“, „Sparnuotojo Nykštuko strėlė“ (su dail. Magdalenos Stankūnienės (JAV) iliustracijomis.

Alytaus miesto teatro spektaklis jaunimui „SEEN“

Kovo 28 d. 17.15 val. Alytaus miesto teatro spektaklis jaunimui „SEEN“. Režisierė kėdainietė Andra Kavaliauskaitė. Monospektaklis „SEEN“ – apie valgymo sutrikimus, kūno kultą ir nemeilę sau.

Arvydo Kantauto paroda

Kovo 14 d. 16.30 val. kėdainiečio Arvydo Kantauto parodos „Lietuvos peizažai“ atidarymas.

Kūrybos vakaras su aktore ir rašytoja Birute Mar

Kovo 14 d. 17.15 val. kūrybos vakaras su aktore ir rašytoja Birute Mar. Programoje: epizodai iš Birutės Mar pjesės „Ledo vaikai“, sukurtos pagal 1941-1956m. Lietuvos tremtinių Sibire bei autorės tėvų J. ir A.Marcinkevičių prisiminimus