Teisėjas bibliotekoje: Sužinok apie teismo ir teisėjo darbą iš pirmų lūpų!

2018 m. spalio 20 d.

Teisėjas bibliotekoje

2018 m. spalio 30 d. 16:30 val. Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje vyks paskaita „Teisėjas bibliotekoje: Sužinok apie teismo ir teisėjo darbą iš pirmų lūpų!“

Šiandien ištarta frazė „Aš žinau savo teises“ tampa labiau taisykle negu išimtimi. Ir nieko nuostabaus žinant, kad net kasdienės situacijos reikalauja bent elementaraus teisinio išprusimo. Pirkimai, pardavimai, statybos, nuosavybės klausimai yra tik dalis to, kas gali sukelti ginčą ir atvesti į teismą. Tam, kad kiekvienas žinotų, kur ir kada kreiptis, kai susiduria su teisinėmis problemomis, teisėjai ateina į pagalbą: kviečia ateiti į biblioteką ir apie viską sužinoti iš pirmų lūpų!

Daug dėmesio bus skiriama taikaus ginčų sprendimo būdo aptarimui – teisėjai pristatys teisminės mediacijos procedūras, patars, kaip lengviau, pigiau ir greičiau išspręsti kilusius ginčus. Be to, skaitytojai turės galimybę užduoti jiems rūpimus klausimus.

 

http://www.teismai.lt

Kitos aktualijos

Skaudi netektis

Skaudi netektis palietė Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos bendruomenę. Eidama 79-uosius metus mirė buvusi ilgametė Truskavos filialo bibliotekininkė Ona Gvergždienė. Penkiasdešimt ketverius gyvenimo metus Onutė paskyrė savo krašto bendruomenei, nešdama jai knygą, žodį, dainą.

SKAITYDAMI MES PAKEISIME PASAULĮ!

Su pirmąja vasaros diena prasideda kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiantis „Skaitymo iššūkis“. Akciją jau ketvirtą kartą organizuojančios Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos kviečia literatūros mylėtojus vėl stoti į kovą su savimi, atsiversti knygas ir įveikti 5 skaitymo užduotis.

„Skaityk su „Karjeros akademija“. Greitasis skaitymas. Įvadas.

2019 04 24 12 val. vaikų ir jaunimo skyriuje „Skaityk su „Karjeros akademija“. Greitasis skaitymas. Įvadas.“ Kviečiame turiningai praleisti laiką ir išmokti greičiau skaityti per trumpą laiką. Greitojo skaitymo metodiką pristatys „Karjeros akademijos“ lektorė Vida Daukšienė