Naujienos

CIGUNO praktikos užsiėmimus ves Algimantas PauliukevičiusSveiki gerbiamieji,
Noriu pakviesti jus į nuostabų ciguno pasaulį. Kinai šį gyvenimo meną puoselėjo 5000 metų. Cigunas ne tik gerina sveikatą, ugdo vidinę galią, ištvermę, bet ir lavina intuiciją, treniruoja protą. Ciguno pratimai stebina savo atlikimo paprastumu ir stipriu poveikiu savijautai ir sveikatai. Sunku patikėti, kad tokie paprasti judesiai gali suteikti tiek naudos. Bet, pradėjus praktikuoti, tuojau pat įsitikini, kad tai tiesa.

Džiugina tai, tam, kad daryti ciguną, nereikia būti nei labai sportišku, nei stipruoliu, nei sveikuoliu. Bet gali būti ir toks. Juo gali užsiimti kiekvienas. Tai mane labiausiai ir žavi šitoje sistemoje.

Kursui parinkti :
-ypač efektingi, sveikatą gerinantys ir laiką taupantys dinaminiai pratimai.
-kūno energetinius kanalus valantys pratimai.
-energijos kaupimo praktikos.
-sensorinį jautrumą lavinančios praktikos.
-emocijas balansuojančios praktikos.

Tai nėra tik pažintinis kursas, kur “pradžioje pabandysim, po to, jei patiks tęsim ir išmoksim” ir bla, bla, bla ir t.t. ne, praktikuosim “iš tikrųjų” čia pat, vietoje. Šios cigun praktikos, tai ne produktas, kurį aš jums siūlau. Šios cigun praktikos, tai įrankių rinkinys, kurių pagalba jūs galėsit pasidaryti produktą - puikią savijautą ir pagerintą sveikatą.
Kurso dalyviams bus duotos nuorodos į you tube kanalą, kur aš esu tuos pratimus įkėlęs. Bet kada galėsit atšviežint atmintį, jei ką primirštumėt.

Kažkokių ypatingų reikalavimų aprangai nėra, jie turi nevaržyti judesių. Moterims, dėvinčioms kelnes, ar ilgus sijonus, sukneles - praktikuoti bus patogiau, nei su mini. Ir man ramiau ????

Užsiėmimai vyks gegužės 7 d. (šeštadienį), 10:00
Kurso kaina - 20 eur.
Iki pasimatymo.

P.s. viename iš senųjų ciguno traktatų duotas ligonio apibrėžimas:
“žmogaus negalima vadinti sveiku, jei jis dažnai būna neramus, suirzęs, ar itin užmaršus. Jei negali susikaupti, ar kietai miegoti, arba, jei nejaučia entuziazmo dirbti, arba žaisti”
Ką čia bepridursi ????
pagarbiai Algimantas Pauliukevičius

0001_05_07_cigun_a4_rgb-01_1651498225.jpg