Naujienos

Indrės Gražulevičiūtės tapybos parodos "Gyvi kraštovaizdžiai" atidarymas *** Lino Bitvinsko knygos vaikams “Mažosios istorijos” pristatymasKėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje, Vaikų ir jaunimo skyriuje, Didžiosios Rinkos a.4, rugsėjo 10d. 12val. kaunietės Indrės Gražulevičiūtės tapybos parodos "Gyvi kraštovaizdžiai" atidarymas. Paroda vyks iki spalio 10 d. Šioje parodoje eksponuojami 2018 - 2021 m. tapyti darbai. Tapybos technika - aliejiniai ir akriliniai dažai.
Darbuose autorė siekė perteikti savo požiūrį į mus supančią gamtinę aplinką, kraštovaizdžius kaip į gyvas, jaučiančias būtybes.

Po parodos atidarymo bus pristatoma penktoji Lino Bitvinsko knyga vaikams „Mažosios istorijos“ skirta vaikams nuo 3 iki 90 metų. „Mažosios istorijos“- tai 116 puslapių eilėraščių ir iliustracijų. Joje skaitytojai ras ir ankstesnių autoriaus eilėraščių, ir pačių naujausių. Iš viso knygoje sudėti 74 eilėraščiai vaikams ir 1 eilėraštis suaugusiems. Žinoma, atskirai reikia paminėti ir dailininkus. Knygą iliustravo trys pieštuko ir teptuko meistrės Justina Sinickienė, Theresa Van Cherry ir Dalia Gilienė (ji sukūrė ir viršelį).
O skaitytojai knygoje ras istorijas apie tai, kaip varlės susiruošė į Australiją, ką daryti, kai namuose vyksta karas, kaip paguosti nusiminusį draugą ir kitų įdomybių. Knygą išleido asociacija „Aukštaitijos komunikacijos projektai“.
Galima bus įsigyti autoriaus knygų.

0001_artboard-1-20_1630502339.jpg