Naujienos

„Karta.Eu“ atvyksta į KėdainiusGegužės 1 d. 15 val. Kviečiame į dokumentinio filmo „Karta.EU“ peržiūrą ir susitikimą su filmo režisieriumi, muzikantu Eimantu Belicku Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje.
 
2004 metų gegužės 1 dieną Lietuvoje gimė apie pusšimtį vaikų. Jų atėjimas į šį pasaulį sutapo su Lietuvos įstojimu į Europos Sąjungą. Režisieriaus Arūno Matelio iniciatyva daugelio kūdikių gimimą užfiksavusi kūrybinė grupė kas kelerius metus grįždavo pas kai kuriuos herojus. Praėjus 20 metų režisierius Eimantas Belickas kartu su scenarijaus autore Ramune Rakauskaite atsirinko ryškiausius, išskirtinius jaunuolius, jau turinčius ką pasakyti apie savo pirmus žingsnius sulaukus pilnametystės. Tai pirmosios ES kartos Lietuvoje jaudinantis paveikslas.
Kviečiame į išskirtinio pripažinimo ir susidomėjimo šių metų kino festivalyje „Kino pavasaris“ sulaukusio dokumentinio filmo „Karta.EU“ peržiūrą. Po peržiūros vyks susitikimas su filmo režisieriumi, muzikantu, kompozitoriumi Eimantu Belicku.

Renginys vyks Vaikų ir jaunimo skyriaus Kino salėje, Didžiosios Rinkos a. 4.

0001_1380x820-copy_1714111534.jpg