Naujienos

„Kažkur tarp svajos ir tikrovės...“Kartu su parskrendančiais paukščiais biblioteką kovo 23 d. pasieks Tytuvėnuose (Kelmės raj.) gyvenančios Vaidos Blistrubytės gamtos fotografijų paroda „Sustabdyta akimirka“.
Parodos atidarymą lydės poezijos skaitymai – kviečiame visus, norinčius savo kūrybos eilėmis pasveikinti pavasarį.
Užsukite! Tai graži proga paminėti Žemės dieną (kovo 20) ir Pasaulinę poezijos dieną (kovo 21).
Susitiksime kovo 23 d. 12 val. Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje, Didžiosios Rinkos a. 5, galerijoje „Arka“.
Jūsų lauks susitikimas su parodos autore Vaida Blistrubyte ir vaizdingos Tytuvėnų bei jų apylinkių fotografijos. „Fotografija – tai didžiausia mano aistra! Ji man suteikia sparnus ir leidžia pakilti į beribę erdvę. Kartą pasinėręs į fotografijos pasaulį, nebegali iš jo išbristi, nes tai tampa gyvenimo būdu. Labiausiai mane žavi gamta ir jos grožis. Ypač saulėtekiai ir saulėlydžiai. Tai ypatingas dienos metas, kuris trunka tik akimirką. Mėgaujuosi galėdama įamžinti šiuos nuostabius momentus ir fotografijos pagalba perteikti gamtos dovanojamą begalinį grožį. Juk gamta - tai geriausia menininkė ir visų mūsų namai! Šioje parodoje noriu atskleisti mažą dalelytę Lietuvos gamtos grožio, todėl mielai kviečiu visus neabejingus fotografijai apsilankyti mano parodoje, sustoti akimirkai ir pasigrožėti gamtos kuriamais stebuklais“, – sako parodos autorė.
Kviečiame skaityti savo kūrybos eiles, dedikuotas pavasariui, įkvėptas atbundančios gamtos ir gyvybės. Taip pat prisiminsime prieš 95 metus gimusios kraštietės poetės Vilijos Šulcaitės eilėraščius apie gamtą ir meilę.

0001_03-23_paroda-a4_1710402924.png