Naujienos

Kviečiame į fotografijos konkurso apdovanojimusVasario 14 d. 16.30 val. kviečiame į fotografijų konkurso „Aukštaitija – nesvietiškai gražus kraštas“ nugalėtojų apdovanojimus. Renginys vyks Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje, Didžiosios Rinkos a. 5, Kraštotyros erdvėje.
Koncertuos Kėdainių muzikos mokyklos mokiniai.
 
Primename, kad biblioteka organizavo fotografijos konkursą „Aukštaitija – nesvietiškai gražus kraštas“, skirtą Aukštaitijos metams. Jame buvo kviečiami dalyvauti visi, mėgstantys fotografuoti – jaunimas ir suaugusieji, profesionalai ir mėgėjai. Konkursas baigėsi, paaiškėjo nugalėtojai.
Pirma vieta konkurse skirta Algimantui Lūžai už darbą „Bundantis Isos slėnis 2“, antroji vieta atiteko Mindaugui Nefui už darbą „Lietuvos geografinio vidurio stebuklai“ ir trečia vieta skirta Reginai Jasinskienei už darbą „Senoji varpinė“.
Išrinkta ir publikos nuotrauka-favoritė, už kurią socialinio tinklo „Facebook“ vartotojai balsavo bibliotekos puslapyje.
Suaugusiųjų kategorijoje daugiausia balsų surinko Vilijos Bačiūnaitės darbas „Labūnavos Dievo apvaizdos bažnyčios varpinė pavasarį“, o jaunimo kategorijoje – Oskaro Čerenkovo darbas „Ryto rūkas 1“.
Konkursui 27 kraštiečiai pateikė 89 savo darbus. Prizininkus išrinko vertinimo komisija, atsižvelgdama į kūrybišką temos atskleidimą, originalumą, meistriškumą ir meninę vertę.
Konkursui pateiktose fotografijose kraštiečiai atskleidė Aukštaitijos regiono savitumą ir grožį, atrasti dar nematytų arba pažvelgti kitaip į gerai pažįstamus gamtos, architektūros, kultūros paveldo objektus.

0001_02-14_apdovanojimai_1707309699.jpg