Naujienos

Rimos Ribačiauskaitės-Atkucevičienės poezijos knygos „Kita diena“ sutiktuvėsGegužės 12-ąją Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje pasitikome josvainietės Rimos Ribačiauskaitės-Atkucevičienės antrąją poezijos knygą „Kita diena“. Jausmingą, sodrią, brandžią...

Pastaraisiais metais intensyviai kurianti kraštietė pradžiugino dar negirdėtomis eilėmis, kurias, kaip ir ankstesniąją jos kūrybą, įkvėpė gamta ir jausmai, pastangos apmąstyti nueitą kelią, dabartį, ateitį, sparčiai besikeičiantį pasaulį.

Pasak autorės, knygos pavadinimą padiktavo karas. „Kita diena“ pavadintas, viltingai pasibaigiantis eilėraštis gimė tuo laiku, kai pasaulis pasikeitė ir liko nežinia, ką mums atneš kita diena...

Rašydama antrąją knygą, autorė sako tapusi sau kritiškesnė, ypač stengėsi, kad eilės gražiai stilistiškai skambėtų. Ir jos tikrai skambėjo, paliesdamos klausančiųjų širdis jausmų tikrumu, taupiais, bet iškalbingais žodžiais, sodria kalba.

Pirmoji Rimos Ribačiauskaitės-Atkucevičienės poezijos knyga ,,Tai, ką norėjau pasakyti…” išleista 2019 m.

Renginyje autorė pasakojo apie save, klausėmės eilių iš abiejų poezijos knygų ir muzikos. Šiltų žodžių apie kūrėją negailėjo Josvainių bendruomenės buvusi pirmininkė Onutė Jačiunskienė.

Grojo ir dainavo Laima Žilytė, Darius Šulcas, Jurgita Noreikaitė, o jiems pritarė visi vakaro dalyviai.

0001_sdsefgse_1652702345.jpg