Įvykę renginiai

Atidaryta nauja paroda



Kovo 7 d. bibliotekoje atidaryta tradicinė Kėdainių rajono dailės mokytojų kūrybos darbų paroda ČIA IR DABAR..., skirta Tarptautinei moterų solidarumo dienai.
Šiemet paroda subūrė 13 autorių, iš kurių kiekviena savo kūriniais pasakoja prasmingas ir jautrias istorijas. Parodos lankytojus džiugina pedagogių bendrystė ir meniškas žvilgsnis į moters gyvenimą, prisiminimai, meilė ir pagarba savo šeimos istorijoms, gebėjimas teptuku ar fotoaparatu užfiksuoti „čia ir dabar“ akimirką, šiltomis spalvomis ar vilnos vėlimo technika perteikti širdies šilumą ir svajones.
Parodoje dalyvauja Daiva Nurdinova, Jolanta Galdikaitė, Danguolė Civilkienė, Rima Verseckaitė, Aistė Kanapeckaitė-Čerenkovienė, Danutė Pilibienė, Audronė Rudienė, Indiana Jackevičienė, Violeta Orlienė, Albina Mackevičienė, Laima Mačiūnienė, Lolita Grabauskienė, Gintarė Boreišienė.
Mokytojos eksponuoja tapybos, grafikos, vilnos vėlimo technika atliktus darbus, popieriaus karpinius, fotografijas, keramiką.
Renginį muzikiniais kūriniais papuošė talentingas Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos jaunimas, sulaukęs didelių klausytojų simpatijų. Savo kūrybos dainas atliko ir gitara grojo Kajus Kaunietis, jam fleita pritarė Milda Lažauninkaitė, dainavo Lukrecija Šašytė. Jaunuolių mokytoja – Neringa Markevičienė.
Parodą kviečiame aplankyti iki balandžio 5 d.

0001_20240307_153024_1710243234.jpg