Įvykę renginiai

KURIASI KNYGŲ KLUBASPasitinkant žiemą, bibliotekoje įvyko pirmasis Knygų klubo susitikimas. Į kvietimą susiburti, dalintis skaitymo džiaugsmu su bendraminčiais atsiliepė labai šaunios, įdomios, skirtingos amžiumi, pomėgiais ir skaitymo patirtimis moterys. Tačiau visas vienija meilė knygai.
 
Per pirmąjį susitikimą dalyvės susipažino, paatviravo, ką mėgsta skaityti, o ko – ne. Tartasi, kokia klubo susitikimų forma būtų priimtiniausia. Pradžioje nutarta, kad kito susitikimo metu kiekviena dalyvė pristatys savo mėgstamą ar neseniai perskaitytą knygą. Taip per vieną susitikimą dalyviai susipažins su įvairiomis knygomis, pasidalins rekomendacijomis.
 
Kitas Knygų klubo susitikimas planuojamas po šventinio šurmulio – sausio 17 dieną, 17.15 val.
Mielai kviečiame prisijungti tuos, kurie dar nespėjo ar neišdrįso. Klubas atviras visiems skaitytojams!
 
Skaitymo džiaugsmas. Jis pripildo tave taip, kad knyga ir mintimis norisi dalintis su kitais? Pritari minčiai, kad kalbėti apie knygas labai gera? Skaitymas tau – būdas išbūti sunkesnes akimirkas? Su knyga jautiesi taip, lyg gyventum ne savo vienintelį,  o šimtus įdomiausių gyvenimų?

Jei bent į vieną klausimą atsakėte „TAIP!“, galbūt laikas susiburti į Knygų klubą bibliotekoje?

Nelik su knyga ir jos įspūdžiais vienatvėje. Rekomenduok, pasidalink mintimis ir išgirsk kitus, sutik naujų bičiulių. Laukiame tavęs prie puodelio arbatos bendraminčių susitikime!

Rašykite: kultūra.krvb@gmail.com, skambinkite tel. +37069874601, arba tiesiog ateik į biblioteką, Didžiosios Rinkos a. 5.

Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos informacija ir nuotraukos

0001_4-tekstas-knygu-klubas_1703163456.jpg