Knygos

Išgelbėtas. Ukrainoje sužeisto karo reporterio kelionė namoKai patyręs karo reporteris Benjaminas Hallas 2022 m. kovo 14-osios rytą pabudo Kyjive, net nenutuokė, kad po kelių valandų vos nežus nuo rusų bombos. B. Hallas ne kartą dirbo pavojingose karo veiksmų zonose, tokiose kaip Sirija ir Afganistanas, tačiau, įsidarbinęs žiniasklaidos bendrovėje „Fox News“ ir sulaukęs trijų dukrelių, ketino pradėti ramiai gyventi.
2022 m. vasarį Rusijai klastingai užpuolus Ukrainą, B. Hallas pasisiūlė ten vykti. Po kelių savaičių jo komanda rengdama reportažą pateko į rusų artilerijos ugnį. B. Hallas buvo sunkiai sužeistas ir įstrigo Kyjive. Buvo neaišku, ar pavyks ištrūkti gyvam.
Pirmą kartą B. Hallas dalijasi savo patirtimi: nuo matytų karo siaubų iki dramatiško išsigelbėjimo ir sunkaus sveikimo. Autorius prisimena darbą priešakinėse linijose įvairiose konfliktų apimtose šalyse, gilinasi į visam laikui jį pakeitusius įvykius ir tyrinėja, kaip pastangos atsisveikinti su karo reporterio profesija grąžino jį į kovos veiksmų zoną paskutinį, tačiau lemtingą kartą. Skaitant daugybės žmonių, gyvenančių skirtingose pasaulio šalyse, bet susivienijusių tam, kad jis būtų išgabentas į saugią vietą, liudijimus, atsiskleidžia stulbinantis sudėtingo komandinio darbo ir atkaklumo paveikslas.

0001_isgelbetas-ukrainoje-suzeisto-karo-reporterio-kelione-namo_1714976569.jpg