Renginiai

Pasiklysti kūryboje – nebauguVasario 2 d. Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje, II a. parodų erdvėje, bus atidaryta Lietuvos tautodailininkų sąjungos narės, kėdainietės Mildos Skipariūtės Verkauskienės kūrybinių darbų paroda ,,Pasiklydusi kūryboje‘‘.

Milda – tekstilininkė, odininkė. Tai trečioji autorės personalinė darbų paroda.  Pirmosios dvi buvo tekstilės darbų parodos „Kada linai ne mėlynai pražysta“ ir „Gyvenimas kaip servetėlių nėriniai“.

„Pasiklydusi kūryboje – paklydimas, kur nėra baimės. Viduje skamba muzika, poezija, kuriai atėjus užrašau ant, šalia esančio eskizo lapo. Nuklystu į vaikystę, kur nedidelis Pernaravos miestelis atrodė lyg didmiestis, o mano Kupsčių vienkiemis – ramybės ir tylos oazė. Tik paukščių čiulbėjimas, bičių dūzgimas, medžių ošimas, Šušvės čiurlenimas...

Dėlioju savo vizijas iš odos gabalėlių, lieju ant šilko, ant popieriaus lapo, suteikiu antrą gyvenimą vėtros nulaužtam medžiui. Mano darbų pavadinimai – poezijos posmai“, – sako autorė. Milda rašo nuostabias, jautrias, gamtos ir jausmų įkvėptas eiles, tad parodos atidaryme ne tik pasigėrėsime kūriniais iš odos, bet ir autorės eilėraščiais, pasikalbėsime apie kūrybą.

Kviečiame atvykti. Parodos atidarymas – 17 val., adresas – Didžiosios Rinkos a. 5, Kėdainiai.

0001_02_02_paroda_rgb_1674482418.jpg